Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Diş Beyazlatma

y. Doç. Dr.. Özgür Başlarlı

Diş Beyazlatma (Bleaching) Dİş rengi Beyazlatma Renk Açma

Randevu Alınİletişim


y. Doç. Dr. Özgür Başlarlı Özel Diş Kliniği

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Diş beyazlatma, dişinizin orjinal renginin beyazlatma ajanları kullanılarak daha da açılmasını sağlayan kozmetik bir prosedürdür.

B Dental Kliniği’nde olarak diş beyazlatma da Philips Zoom Beyazlatma Sistemi kullanılmaktadır.

Peki beyazlatma işlemi nasıl olmaktadır?

Diş beyazlatmada kullanılan ürünlerin içeriği hidrojen peroksit veya karbamide peroksittir. Bu jeller dişin üzerine sürüldükten sonra oksijen mine tabakasının içine işleyerek dişi beyazlatmaya başlar.

Philips Zoom Ofis Tipi Beyazlatma Sisteminde güçlübir lazer ışığı bu kimyasalın dişin içine girmesini hızlandırır. Bu sayede kısa sürede diğer sistemlerden daha fazla ve daha kalıcı bir beyazlık sağlanır.

Hekiminizden Philips Zoom Beyazlatma Sistemi hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

Diş beyazlatma işlemi güvenli midir?

Diş beyazlatma işlemi bu konuda bilgili bir hekim tarafından yapılıyorsa son derece güvenli ve sorunsuz bir prosedürdür.

Piyasadaki diş beyazlatıcı macunlar, ürünler veya güzellik merkezlerinde yapılan diş beyazlatma işlemlerinden farklı ne yapıyoruz?

Piyasada bulunan pek çok beyazlatıcı ajan asit ve aşındırıcı barındırdığı için tehlikelidir. Diş beyazlatıcı macunlarda bulunan aşındırıcıların boyutları küçüktür ve daha az aşındırır. Fakat bu tip macunlar da dişin yüzeyindeki artıkları uzaklaştırır, dişinizin renk tonunu asla değiştirmez.

Diş hekimi olmayan bir uzmanın yaptığı diş beyazlatma işlemi ise dişetlerinin ve beyazlatılmayacak olan dişlerin yeteri kadar korunamaması sebebiyle çok güvenli değildir. Örneğin dişin üzerinde bulunan aşınmış bir alan veya çürük bu konuya aşina olmayan bir güzellik uzmanı tarafından kolayca atlanabilir ve maalesef ciddi hassasiyet veya daha kötüsü sinir hasarı ile sonuçlanabilir.

Diş beyazlatma basit bir işlem değildir. Mutlaka bu konuda eğitim almış bir diş hekimi tarafından yapılmalıdır.

Başvurularınız için CV’nizi Gönderiniz.

Bize Katılmak ister misiniz ?

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Bize Ulaşın

Her Türlü Soru, randevu, Tedavi, şikayet ve diğer herşey için bizimle iletişime geçiniz…


Acil Durum İletişim

+90 312 347 1 347
+90 312 283 34 34

Bizi Takip Edin

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizden her an yeniliklerden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.Copyright T.CSTUDIO

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Her Hakkı Saklıdır @ 2018 TC_STUDIO

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Ayrıca sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Çerez Politikamız  
Kabul et
Reddet